PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/Senior Product Engineer/woj. pomorskie/nr ref. 1033-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-07-28 07:00:32
    Temat: BDI/Senior Product Engineer/woj. pomorskie/nr ref. 1033-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Senior Product Engineer

    Wymagania:
    - Trzyletnie doświadczenie zawodowe,
    - wykształcenie wyższe techniczne,
    - doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku zarówno jako członek
    jak i lider zespołów roboczych,
    - doświadczenie w rozwoju wysokozaawansowanych technicznie produktów,
    - doświadczenie we wdrażaniu produktów i odpowiednich wymaganiach
    aprobacyjnych (APQP),
    - współpraca z dostawcami z branż: odlewów z aluminium, łożysk, kół
    zębatych, uszczelnień, obróbki cieplnej,
    - bezpośredni kontakt z odbiorcą gotowego produktu,
    - doświadczenia w rozwoju dostawców i bezpośrednim kontakcie z klientem,
    - doświadczenia w rozwiązywaniu problemów z użyciem Design Six-Sigma,
    analizie zwrotów / reklamacji, prowadzeniu programów oszczędnościowych,
    - doświadczenie w audytowaniu wewnętrznym i zewnętrznym TS 16949,
    - znajomość procedur takich jak APQP, ProLaunch, PPAP,
    - znajomość analizy statystycznej,
    - znajomość zagadnień finansowych w zakresie określania kosztów,
    - znajomość programów komputerowych - MS Office, CAD,
    - bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    - język niemiecki będzie dodatkowym atutem.

    Zakres obowiązków:
    - Odpowiedzialność za codzienną działalność w zakresie inżynierii
    produktowej (co między innymi obejmuje: rozwój produktu, wdrażanie
    oszczędności, analiza zwrotów, udział w pracach grup analizujących problemy
    jakościowe u odbiorcy, rozwój dostawców, rozwiązywanie problemów).

    Miejsce podjęcia pracy:
    pomorskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    1033-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1