PracaGrupypl.praca.oferowanaBDI/kreślarz w dziale konstrukcji/rozwoju/woj. opolskie/nr ref. 1028-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-07-28 06:58:44
    Temat: BDI/kreślarz w dziale konstrukcji/rozwoju/woj. opolskie/nr ref. 1028-04
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta, producenta podzespołów elektronicznych, poszukujemy
    kandydatów na stanowisko:

    kreślarz w dziale konstrukcji/rozwoju

    Wymagania:
    - wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowany kierunek:budowa
    maszyn,
    - znajomość programu 3D CAD,
    - komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Zakres obowiązków:
    - tworzenie modeli komponentów w systemie 3D,
    - opracowywanie rysunków zgodnie z normami i pomocą 3D CAD,
    - opracowywanie rysunków części i złożeń,
    - tworzenie i nadzór nad listą wariantów produktów.

    Firma oferuje:
    - możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia.

    Miejsce podjęcia pracy:
    opolskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    1028-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1