PracaOferty pracy Holandia › Pracownik szklarni z pomidorami – ścinka pomidorów i liści

Kto szuka:

Duijndam Works Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik szklarni z pomidorami – ścinka pomidorów i liści

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja Pracy Duijndam Works Sp. z o.o. zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 1 poszukuje dla swojego klienta w w Tinte osób do pracy w szklarni z pomidorami.

Nasz klient to uznany na arenie międzynarodowej producent pomidorów z kilkupokoleniowym doświadczeniem. Firma posiada siedem lokalizacji w południowo-zachodniej Holandii o łącznej powierzchni 40 hektarów. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu i oświetlaniu szklarni firma uprawia i dostarcza swoje pomidory do największych supermarketów w Europie przez cały rok.

W swojej codziennej pracy będziesz zajmować się ścinaniem pomidorów oraz liści. Konieczne jest odpowiednie tempo i precyzyjne wykonywanie tych czynności, aby nie uszkodzić roślin ani nie spowodować strat w plonie.

Nasza oferta:

  • wynagrodzenie – €13.27 brutto/godz. (do negocjacji)
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych – do €20 netto tygodniowo
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy (Vakantiegeld oraz Vakantiedagen)
  • cotygodniowe wypłaty bezpośrednio na Twoje konto
  • od pierwszego dnia pracy obejmujemy Cię programem emerytalnym Plus-Pensioen od Stipp
  • komfortowe zakwaterowanie* ze znakiem jakości SNF – €127 tygodniowo (*w zależności od dostępnych miejsc)
  • ubezpieczenie zdrowotne – €35.56 tygodniowo – z możliwością dofinansowania (Zorgtoeslag) do €123 miesięcznie
  • transport do i z miejsca pracy
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
  • wsparcie koordynatorów
  • łatwy dostęp poprzez aplikację mobilną do wszystkich dokumentów związanych z zatrudnieniem (paski wypłat, umowa, rozliczenia roczne)

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w ścinaniu pomidorów i liści
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz do 17.11.2024
  • gotowość do pracy w szklarni
  • prawo jazdy kat.B
  • gotowość dojazdu do pracy rowerem (do 10 km)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Duijndam Works Sp. z o.o.

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska