eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Kasjer sprzedawca

Kto szuka:

D. WIŚNIEWSKI I WSPÓLNICY SP. JAWNA

Stanowisko:

Kasjer sprzedawca

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta przy kasie i na sali sprzedaży
  • dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów
  • przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru
  • obsługa kasy fiskalnej
  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • rabaty pracownicze na produkty

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • umiejętność pracy w zespole
  • praca w systemie dwuzmianowym lub na pełny etat
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: D. WIŚNIEWSKI I WSPÓLNICY SP. JAWNA

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

  • Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Niniejszy artykuł zawiera zestawienie zarobków osób, które ukończyły studia pierwszego lub drugiego stopnia publicznych uczelni technicznych..

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...