eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sieraków › Operator Maszyn Pakujących

Kto szuka:

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Operator Maszyn Pakujących

Lokalizacja:

Sieraków

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Obsługa maszyn paletyzujących
  • Obsługa obijarki palet
  • Utrzymywanie porządku na swoim obszarze
  • Obsługa systemu Bais

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Doświadczenie od 0 do 1 roku
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera i systemów Bais i Iafis
  • Podstawowa znajomość MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Premia roczna
  • Dofinansowanie do dojazdów
  • Pełne wsparcie w procesie wdrożenia. Szkolenia pod okiem specjalistów, praca w zakładzie, gdzie priorytetem jest bezpieczeństwo pracowników
  • Prywatna opieka medyczna w Lux-Med
  • Świadczenia świąteczne (dodatkowe pieniądze z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy)
  • Spotkania i imprezy firmowe
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Praca w firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym
  • Stały harmonogram pracy zmianowej

Wynagrodzenie:

  • 27 zł brutto bez uprawnień UDT na wózki
  • 29 zł brutto z uprawnieniami UDT na wózki

System pracy:

  • 4-brygadowy: 2 dni na rano, 2 dni na popołudnie, 2 dni na nockę

Dodatki:

  • Nocny: 12 zł za godzinę pracy w nocy, średnio 600 zł miesięcznie
  • Świąteczny: 70 zł za dzień pracy w niedzielę i święta, średnio 240 zł miesięcznie

Inne formy wynagrodzenia:

  • Premia roczna: dla pracowników zatrudnionych na ostatni dzień roku i którzy przepracowali ponad połowę roku. Uzależniona od KPI, kwota bazowa to 1-1,5 krotność miesięcznego wynagrodzenia.
  • Świadczenia z ZFŚS: premie świąteczne, paczki dla dzieci, zapomogi losowe, zapomogi na rozpoczęcie roku szkolnego.
  • Opieka medyczna: Lux-Med, w pakiecie podstawowym dostęp do 5 specjalistów, możliwość wykupienia wyższych pakietów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Produkcja / Przemysł