PracaOferty pracy Niemcy › Frezer CNC 13.50 € brutto / godz. + 40 € netto za Dzień Pracy + Opłacony Pensjonat.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Frezer CNC 13.50 € brutto / godz. + 40 € netto za Dzień Pracy + Opłacony Pensjonat.

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA - FREZER CNC  - NIEMCY -   NIEMIECKA UMOWA.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni  FREZERÓW CNC   na Projekty do Niemiec.
Lokalizacja  Miejsca Pracy  w Zależności od Zleceń.

PRACODAWCA Niemiecka Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace.
ZATRUDNIENIE  od  Czerwiec , Lipiec   i  w kolejnych  Miesiącach 2024.

STAWKA   13.50 €  brutto / godz.  + 40 €  netto za  Dzień Pracy + Opłacony Pensjonat.
Zakwaterowanie Organizuje  i Opłaca w 100 % Pracodawca.

Koszty Dojazdu do Niemiec  po Stronie Pracownika.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa  zainteresowanie prosimy o przesyłanie  aktualnych CV.
Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA
Pełna Obsługa Maszyn Frezarek  CNC. ( Ustawianie Obrabiarek , Kalibracja ).
Nadzór nad całym Procesem Wykonywania przez Obrabiarkę Elementów.
Dobór Materialu i Tworzywa do Obróbki.
Konserwacja Maszyn  i Dbałość o jej bezawaryjność,.

PROFIL KANDYDATA
Doświadczenie  min. 2 LATA.
Czytanie RYSUNKÓW  Technicznych.
Znajomość jęz. niemieckiego  na Poziomie Wykonywania Zadań i Projektów.
ale pojawiają  sie Zlecenia  które   akceptują   Znajomość jez. angielskiego u Kandydatów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Dział techniczny