PracaOferty pracy Niemcy › Lakiernik Przemysłowy 14.50 EUR brutto / godz. Pracy + Dieta 9 EUR netto / godz. Pracy.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Lakiernik Przemysłowy 14.50 EUR brutto / godz. Pracy + Dieta 9 EUR netto / godz. Pracy.

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA - NIEMCY - LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY
NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni Lakierników Przemysłowych
Zatrudnienie od  Czerwiec , Lipiec   i w Kolejnych   m-cach   2024.

OPCJA NR. 1
STAWKA 14.50 EUR brutto / godz. Pracy + DIETA 9 EUR netto za godz./ Pracy
Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Koszt Kwatery 20 - 30 EUR za Dobę.

OPCJA NR. 2
STAWKA 13.50 EUR brutto / godz. + DIETA 40 EUR netto / Dzień Pracy
Pracodawca Organizuje i Opłaca dla Pracowników Zakwaterowanie.

Dla Pracowników Pokoje zawsze jednoosobowe.

Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa zainteresowanie
prosimy o przesyłanie aktualnych CV w wersji polskiej lub niemieckiej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

PROFIL KANDYDATA
Doświadczenie w Branży min 2 LATA.
Znajomość jęz. niemieckiego Podstawy.
Pracodawca w niektórych Zleceniach akceptuje Znajomość jęz. angielskiego.
Posługiwanie sie Specjalistycznymi Pistoletami.

ZADANIA DO WYKONANIA
Przygotowanie Powierzchni do nanoszenia Powłok Lakierniczych.
Wykonywanie Prac Lakierniczych.
Lakierowanie duzych i malych  Elementów  Konstrukcje , Ramy , Barierki ,
Malowanie Konstrukcji Stalowych i Obiektów Przemysłowych

Ubranie Robocze  i  Obuwie  Ochronne po Stronie Pracowników.
Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracodawcy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Praca fizyczna