PracaOferty pracy Starachowice › OCZYSZCZACZ/ SZLIFIERZ ODLEWÓW - NIEMCY

Kto szuka:

Odlewnie Polskie S. A.

Stanowisko:

OCZYSZCZACZ/ SZLIFIERZ ODLEWÓW - NIEMCY

Lokalizacja:

Starachowice

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW DO PRACY NA KONTRAKTACH W NIEMCZECH

(Środkowe i Zachodnie Niemcy)

Do obowiązków pracownika na stanowisku oczyszczacza/szlifierza należy:

* szlifowanie

* oczyszczanie odlewów żeliwnych

*obsługa maszyn  i narzędzi  szlifierskich

OFERUJEMY:

* atrakcyjne wynagrodzenie - stawki godzinowe wyższe niż minimalne stawki obowiązujące w Niemczech

* atrakcyjny system premiowy do wysokiej wydajności

* stabilne i długoterminowe zatrudnienie   (po powrocie do kraju możliwość podjęcia pracy w obiektach fabrycznych w Starachowicach)

* bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach

* bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

* zapewnienie dojazdu na kontrakt lub zwrot kosztów

* polska umowa o pracę i pełne ubezpieczenie społeczne

* nadzór polskojęzycznego koordynatora

Wymagania stawiane pracownikowi:

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

* mile widziane doświadczenie w pracy na odlewni oraz w szlifowaniu odlewów
(istnieje możliwość przyuczenia chętnych kandydatów do zawodu)

* motywacji do pracy

* gotowości do zagranicznego wyjazdu

* dobrej sprawności fizycznej

* zaangażowania

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Odlewnie Polskie S. A.

branże: Praca fizyczna