PracaOferty pracy Wrocław › Inspektor nadzoru w Dziale Techniczno-Eksploatacyjnym

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA KOZANÓW IV

Stanowisko:

Inspektor nadzoru w Dziale Techniczno-Eksploatacyjnym

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków
  • Przygotowywanie dokumentów oraz prowadzenie postępowań na roboty budowlane i instalacyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz regulaminami wewnętrznymi,
  • Przygotowywanie umów i zleceń dla podmiotów zewnętrznych,
  • Przygotowywanie, organizacja i nadzór nad robotami remontowymi budowlanymi i instalacyjnymi wykonywanymi przez podmioty zewnętrzne,
  • Sporządzanie lub weryfikacja przedmiarów robót, wycen szacunkowych i kosztorysów a także dokumentacji formalno-prawnej oraz technicznej w zakresie robót remontowych,
  • Sprawowanie nadzoru inwestorskiego i nadzór nad terminową realizacją zleconych robót w ramach środków zgromadzonych na funduszu remontowym zgodnie z zawartymi umowami,
  • Udział w przygotowywaniu planów remontowych i monitorowanie ich realizacji,
  • Organizacja i nadzór nad bieżącymi robotami konserwatorskimi,
  • Rozliczanie zrealizowanych prac w ramach środków przewidzianych na konserwację i realizowanych ze środków funduszu remontowego - weryfikacja rzeczowo-finansowa kosztorysów, potwierdzanie wystawionych faktur pod względem merytorycznym w zakresie zgodności z zawartymi umowami,
  • Przyjmowanie wniosków, interwencji i pism mieszkańców w sprawach uszkodzeń, usterek ogólnobudowlanych lub instalacyjnych, awarii w obiektach lub na terenie Spółdzielni oraz ich terminowe załatwianie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa a także wewnętrznymi regulaminami Spółdzielni,
  • Dokonywanie wizji w sprawach technicznych w budynkach i lokalach mieszkalnych na wniosek mieszkańców, sporządzanie protokołów z wizji oraz kwalifikowanie i zlecanie wykonania prac w ramach środków przewidzianych na konserwację,
  • Archiwizowanie dokumentacji powykonawczej, odbiorowej i związanej z utrzymaniem nieruchomości oraz korespondencji z mieszkańcami, staranne i zgodne z wiedzą techniczną jak również zasadami obowiązującymi w Spółdzielni.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe (budowlane lub instalacje sanitarne),
  • Uprawnienia budowlane (konstrukcyjno-budowlane lub w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych),
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość programów środowiska Windows w tym Word, Excel oraz programu AutoCad,
  • Umiejętność kosztorysowania (NORMA),
  • Dokładność, terminowość, uczciwość, umiejętność pracy pod presją czasu.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie,
  • System premiowy,
  • Świadczenie urlopowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA KOZANÓW IV

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura