eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Młodszy Specjalista ds. HR

Kto szuka:

Praca.pl

Stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. HR

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Zarządzanie umowami, danych kadrowych i zajęciami komorniczymi
  • Administrowanie świadczeniami pracowniczymi i kontakt z dostawcami
  • Tworzenie raportów, analiz i prezentacji
  • Optymalizacja procedur kadrowych
  • Współpraca z zespołami i kierownictwem
  • Wsparcie w projektach HR

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
  • Znajomość prawa pracy i dokumentacji kadrowej
  • Biegłość w MS Office, szczególnie Excel
  • Dobra organizacja, samodzielność, odpowiedzialność
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacja w języku angielskim
Mile widziane:
  • Doświadczenie w administracji personalnej
  • Znajomość systemów HR (np. TETA, Workday)

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stałą współpracę i różnorodność projektów
  • Premie roczne i dodatki
  • Szkolenia, kursy językowe, opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy, model hybrydowy
  • Programy wsparcia i integracji pracowników
  • Przystępne biuro z strefą relaksu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: HR