eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Katowice › Kontroler Jakości

Kto szuka:

MOJ S.A.

Stanowisko:

Kontroler Jakości

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Kontrola jakości wyrobów (pomiary manualne detali przyrządami kontrolno-pomiarowymi),
  • Kontrola dostaw materiałowych (pomiary manualne, kontrola wzrokowa),
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową (protokoły pomiarowe),

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego,
  • Obsługa ręcznych przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, średnicówka itp.),
  • Prawo jazdy kat. B + brak przeciwwskazań zdrowotnych do prowadzenia pojazdów służbowych kat. B,
  • Samodzielność, komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi,

Wykształcenie:

  • Zawodowe lub średnie techniczne (mechanika, budowa maszyn, elektromechanika).

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: MOJ S.A.

branże: Kontrola jakości