PracaOferty pracy JasinKoordynator ds. realizacji instalacji fotowoltaicznych

WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)

Stanowisko:

Koordynator ds. realizacji instalacji fotowoltaicznych

Lokalizacja:

Jasin, k. Poznania

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • koordynowanie projektowo-wykonawcze projektów inwestycyjnych z zakresu instalacji fotowoltaicznych;
  • podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami firmy;
  • czynny udział w negocjacjach z podwykonawcami i poddostawcami;
  • weryfikacja dokumentacji projektowej;
  • nadzór nad realizacją harmonogramu i kontrola postępu prac;
  • zarządzanie finansami prowadzonych projektów;
  • kontrola zatwierdzonego budżetu w trakcie realizacji inwestycji;
  • kontrola umów i zamówień;
  • przygotowanie umów i aneksów z Inwestorem oraz koordynacja właściwego obiegu dokumentów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu instalacji elektrycznych, fotowoltaicznych (Elektrotechnika, Energetyka lub pokrewne);
  • znajomość oprogramowania Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);
  • umiejętność zarządzania projektem;
  • znajomość prawa budowlanego;
  • samodzielność w działaniu;
  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1;
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • doświadczenie w realizacji projektów związanych z budową instalacji fotowoltaicznych powyżej 50 kWp;
  • uprawnienia do projektowania i kierowania robotami w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • ciekawe projekty oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji;
  • pakiet świadczeń min. takich jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do nauki itp.;
  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

Jak zatrudnić osobę niepełnosprawną? Jakie są wymogi zatrudniania niepełnosprawnych? Jak uzyskać status zakładu pracy chronionej? Z takimi pytaniami zwracają się do nas przedsiębiorcy, pracodawcy, którzy chcą skorzystać z oferowanych ...