eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy JasinInżynier ds. instalacji sanitarnych

WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)

Stanowisko:

Inżynier ds. instalacji sanitarnych

Lokalizacja:

Jasin, k. Poznania

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie wycen i ofert w zakresie branży sanitarnej;
  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów robót;
  • weryfikacja projektów, koordynacja projektowa;
  • optymalizacje rozwiązań technicznych, projektów branżowych pod kątem kosztów i jakości;
  • udział w spotkaniach techniczno-handlowych z Inwestorem;
  • negocjowanie kontraktów z podwykonawcami;
  • przygotowywanie załączników technicznych do umów z kontrahentami;
  • bieżące wspomaganie budowy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności instalacje sanitarne;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy projektach przemysłowych;
  • doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów/wycen robót branży robót sanitarnych;
  • dyspozycyjność, samodzielność w działaniu;
  • znajomość prawa budowlanego;
  • płynne posługiwanie się dokumentacją projektową;
  • biegła obsługa komputera (MS Office, Auto Cad);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane uprawnienia projektowe oraz wykonawcze;
  • prawo jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • ciekawe projekty oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji;
  • pakiet świadczeń min. takich jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do nauki itp.;
  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń, w 2023 roku uczestniczyło 80 290 osób. 75% uczestników mieszka w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, 74% ma wykształcenie wyższe, a 84% jest zatrudnionych w firmach prywatnych. W artykule ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...