PracaOferty pracy PoznańFizjoterapeuta / Fizjoterapeutka - Sprzedawca sklepu medycznego

Kto szuka:

Rehasport

Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka - Sprzedawca sklepu medycznego

Lokalizacja:

Poznań, Panorama, ul. Górecka 30

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do głównych zadań należeć będą:
  • Bezpośrednia obsługa klienta w sklepie Rehasport Clinic,
  • Pomoc w doborze sprzętu rehabilitacyjnego (ortezy, wkładki, etc.),
  • Pomoc w doborze sprzętu sportowego (odzież, etc.),
  • Kontrolowanie stanu asortymentu,
  • Współpraca z NFZ w zakresie realizacji zleceń refundacyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością firmy,
  • Kontrola nad grafikiem.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy od Ciebie:
  • Wykształcenie w zawodzie fizjoterapeuta, opcjonalnie: technik ortopeda, technik lub magister farmacji, pielęgniarz/pielęgniarka,
  • Wymagany dyplom ukończenia szkoły z ww. zawodem lub ukończony do 2009 kurs z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych,
  • Doświadczenie w zakresie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne (praca w sklepie ortopedycznym z kontraktem NFZ) jako dodatkowy atut,
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych oraz kultury osobistej,
  • Entuzjazmu, ambicji, kreatywności, dokładności, sumienności i odpowiedzialności,
  • Zdolności samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Biegłej obsługi komputera oraz łatwości w przyswajaniu nowej wiedzy,
  • Umiejętności pracy zespołowej,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym atutem

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakietu sportowego, pakietu medycznego,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Rehasport

branże: Sprzedaż

W wakacje wszystko zwalnia. Także aktywność zawodowa wyhamowuje. Część pracowników wykorzystuje urlopy wypoczynkowe, więc wydawać by się mogło, że nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jednak zdaniem ekspertów z Manpower ...

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?