PracaOferty pracy Warszawa › Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych (jednostkowe jak i skonsolidowane)
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT i CIT)
  • Bieżąca kontrola rozliczeń podatkowych
  • Współpraca z biegłymi rewidentami, a także kontakt z Urzędem Skarbowym
  • Bieżąca obsługa księgowa Spółek
  • Sporządzanie sprawozdań do NBP, GUS i innych instytucji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagamy:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne z specjalizacją rachunkowość
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Minimum 8 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Preferowana znajomość programu księgowego Symfonia

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pracę u jednego z liderów z branży energii odnawialnej w Polsce
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i kompetencji
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowania do nauki języków / kursów i szkoleń

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-30

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Księgowość / Audyt