PracaOferty pracy Warszawa › Pracownik ds. obsługi umów w asortymencie branży automatyka​​

Kto szuka:

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Pracownik ds. obsługi umów w asortymencie branży automatyka​​

Numer referencyjny:

WZ/IAT/128/05/24

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • rozwój strategii zakupowej w zakresie branży automatyki,
  • nadzór nad realizacją i rozliczeniem umów centralnych na dostawy materiałów i części zamiennych oraz kluczowych usług utrzymania urządzeń srk,
  • bieżąca współpraca z jednostkami organizacyjnymi Spółki oraz kontrahentami (producentami) w zakresie realizacji umów,
  • przygotowanie dokumentów i zgód korporacyjnych dla przeprowadzenia postępowania,
  • wsparcie komórek ds. zakupów przy przeprowadzaniu postępowań na asortyment strategiczny poprzez udział merytoryczny w pracach Komisji przetargowej,
  • przygotowanie sprawozdawczości z realizacji zawartych umów,
  • ocena dostawców w celu ciągłego doskonalenia zasad współpracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • praktyczna wiedza zawodowa w zakresie automatyki kolejowej,
  • znajomość zamówień publicznych i doświadczenie w negocjacjach handlowych,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.
Mile widziane kwalifikacje:
  • doświadczenie w pracach Komisji przetargowej o udzielenie zamówień publicznych na podstawie Ustawy Prawo zamówień publicznych (doświadczenie po stronie Zamawiającego),
  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata w specjalności automatyka, telekomunikacja lub ruch kolejowy.

Firma oferuje:

Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

branże: Logistyka / Transport / Zakupy