PracaOferty pracy Jarosławiec (pow. sławieński › Specjalista ds. budowlanych / Kierownik działu technicznego

Kto szuka:

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

Stanowisko:

Specjalista ds. budowlanych / Kierownik działu technicznego

Lokalizacja:

Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie działem technicznym, podczas bieżących prac konserwatorskich w kompleksie Panorama Morska,
  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie działem technicznym podczas prac remontowych, robót na budowie,
  • współpraca z wykonawcami i dostawcami, koordynacja pracy wykonawców,
  • udział w procesie ofertowania (analiza dokumentacji, zapytania ofertowe, kalkulacja ceny),
  • tworzenie dokumentacji kontraktowej,
  • zarządzanie gospodarką materiałową na budowach,
  • zarządzanie kontraktem pod kątem technicznym,
  • prowadzenie dokumentacji budowy, a także sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • wykształcenia wyższego technicznego (mile widziane: inżynieria środowiska, instalacyjne),
  • min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • mile widziane uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie,
  • znajomości przepisów prawa budowlanego, rozporządzeń oraz norm branżowych,
  • umiejętności zarządzania zespołami pracowników i wykonawców,
  • dobrej znajomości rynku wykonawców i dostawców,
  • biegłej znajomości pakietu MS Office w szczególności MS Excel, a także AutoCAD,
  • prawa jazdy kat. B,
  • dyspozycyjności i mobilności.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • atrakcyjne zarobki, praca stała,
  • zakwaterowanie, mieszkanie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej firmy,
  • opiekę medyczną w naszej prywatnej placówce medycznej oraz bogaty pakiet socjalny (karnet na Aquapark, zajęcia rekreacyjno-sportowe),
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura