eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › HR Manager

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

HR Manager

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!
Obowiązki:

  • Bliska współpraca z Dyrektorem HR w zakresie prowadzonych projektów (m.in. badanie luk kompetencyjnych, diversity & inclusion, inne projekty obecne i przyszłe z różnych obszarów HR)
  • Nadzór nad realizacją kluczowych procesów HR (m.in.: rekrutacje, wdrożenie do pracy, EB), tworzenie procedur, a także usprawnianie procesów HR w obszarze miękkiego i twardego HR
  • Udział w procesie budżetowania i prognozowania wynagrodzeń pracowników
  • Współtworzenie polityki zatrudniania, wynagrodzeń oraz ocena ich efektywności i rekomendowanie zmian, a także współtworzenie regulaminów, standardów postępowania
  • Opracowywanie procesów we współpracy z pozostałymi działami firmy
  • Proponowanie i wdrażanie nowych inicjatyw w obszarze HR
  • Zapewnienie zgodności z lokalnymi przepisami prawa pracy oraz wewnętrznymi politykami firmy
  • Prowadzenie regularnych analiz satysfakcji pracowników oraz wdrażanie działań poprawiających warunki pracy
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnej kultury organizacyjnej
Wymagania:
  • Minimum 10 lat doświadczenia na stanowisku HR Managera, preferowane w branży IT
  • Doskonała znajomość przepisów prawa pracy oraz najlepszych praktyk HR
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Doświadczenie we współpracy z dużym, międzynarodowym zespołem
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i zmieniającym się środowisku
  • Proaktywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Pracę w dynamicznej firmie, u lidera w branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w międzynarodowych projektach
  • Przyjazne, wielokulturowe i inspirujące środowisko pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: HR