PracaOferty pracy Brześć Kujawski › Pracownik pomocniczy na produkcji (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Pracownik pomocniczy na produkcji (m/k)

Lokalizacja:

Brześć Kujawski

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • obróbka detali, ręczna i z wykorzystaniem maszyn,
  • odpowiedzialność za obsługę maszyn i urządzeń,
  • praca na podstawie dokumentacji technicznej,
  • dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia.

Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym po 12h,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności techniczne,
  • sumienność, dokładność, samodzielność.

Co możemy Tobie zaoferować:
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej,
  • wynagrodzenie na start 28,10 zł brutto/godzina,
  • pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe),
  • praca od poniedziałku do piątku (6:00 - 18:00 lub 18:00 - 6:00).

Lokalizacja: Pikutkowo.

Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł