eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Trzebiatów › INSPEKTOR KREDYTOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

INSPEKTOR KREDYTOWY

Lokalizacja:

Trzebiatów

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0675

Obowiązki:

Proponowanie Klientom warunków współpracy, przedkładanie ofert i udzielanie kompleksowej informacji o produktach i usługach bankowych,informowanie Klientów o wymogach formalno – prawnych warunkujących rozpoczęcie współpracy z Bankiem w ramach oferowanych usług (przekazywanie wniosków, umów, regulaminów oraz innych dokumentów), dokonywanie weryfikacji przyjmowanej dokumentacji pod kątem kompletności, jakości i poprawności formalno-prawnej, rejestrowanie umowy kredytowej w systemie operacyjnym Banku i rejestrze umów,administracja i przechowywanie dokumentów kredytowych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Bardzo dobra znajomość Word i Excel
  • PRACA W ZESPOLE
  • dobra organizacja pracy, rzetelność

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: EKONOMICZNE

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów bankowych,umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji z Klientem, inicjatywa w budowaniu relacji biznesowych,znajomość standardów obsługi klienta,umiejętność pracy w zespole, praktyczna znajomość narzędzi MS Office, w szczególności

Miejsce pracy: RYNEK 18, 72-320 Trzebiatów, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Finanse