eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bydgoszcz › PRACE GOSPODARCZE (NR 1844)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACE GOSPODARCZE (NR 1844)

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1844

Obowiązki:

- pielęgnacja i utrzymanie terenów zielonych;
- wykonywanie prac porządkowych wokół budynków szpitala
- malowanie drzwi, okien, poręczy i ogrodzeń;
- pielęgnowanie zieleni cięcie żywopłotów, podlewanie;
- obsługę i konserwację sprzętu technicznego wykorzystywanego do utrzymywania porządku oraz pielęgnacji trawników, drzew i krzewów;
- porządkowanie i utrzymywanie w prawidłowym stanie sanitarnym magazynów odpadów

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat.B

Pozostałe wymagania:

  • WYMAGANIA:NIEZBĘDNE: - Praktyczne umiejętności w zakresie pielęgnacji terenów zielonych i obsługi narzędzi i maszyn ogrodniczych CECHY OSOBOWE:- Samodzielność, sumienność, pracowitość, dyspozycyjność, dyskrecja, lojalność, umiejętność zachowania tajemnicyDODATKOWE:- doświadczenie na stanowisku ogrodnik, pracownik gospodarczy- Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy: Ujejskiego 75, 85-168 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: WYMAGANE DOKUMENTY W PROCESIE REKRUTACYJNYM:1. INFORMACJA Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. J. Biziela, zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (RODO)2. CV3. Kopia dyplomu ukończenia szkoły4. Kopie certyfikatów, dyplomów i zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach potwierdzających umiejętności kandydataTERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW:KOPIE DOKUMENTÓW NALEŻY SKŁADAĆ W TERMINIE:OD DNIA OGŁOSZENIA DO DNIA 10.07.2024 R., W GODZINACH OD 9:00 DO 13:00 W KANCELARII SZPITALA W ZAMKNIĘTEJ KOPERCIE Z ADNOTACJĄ: NIE OTWIERAĆ PRZED 10.07.2024 R. DZIAŁ ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI REKRUTACJA W DZIALE ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNYM- PRACE GOSPODARCZE.. W LEWYM GÓRNYM ROGU KOPERTY IMIĘ I NAZWISKO KANDYDATA NA STANOWISKO OBJĘTE REKRUTACJĄ.DODATKOWE INFORMACJE- INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI- NA STRONIE WWW.BIZIEL.UMK.PL ZAMIESZCZONA ZOSTAŁA KLAUZULA INFORMACYJNA ZGODNIE Z OGÓLNYM ROZPORZĄDZENIEM O OCHRONIE DANYCH (RODO)- INFORMUJEMY, ŻE PO ZAKOŃCZENIU REKRUTACJI, DANE KANDYDATÓW, KTÓRZY NIE ZOSTALI ZATRUDNIENI, ULEGAJĄ ZNISZCZENIU OSOBA DO KONTAKTU KATARZYNA ZABORNIAK TEL. 52 365 57 60 W GODZ. 13.00 DO 14.00.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż