PracaOferty pracy Biskupiec › ASYSTENT OSOBISTY OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ASYSTENT OSOBISTY OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Lokalizacja:

Biskupiec

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0589

Obowiązki:

Zakres obowiązków asystenta:
• wparcie uczestnika w aktywnym udziale w życiu społecznym (m.in. poprzez korzystanie z dóbr kultury, wydarzeń rekreacyjnych, rozrywkowych, integracyjnych, edukacyjnych, sportowych);
• wsparcie w załatwianiu spraw urzędowych czy osobistych;
• dojazdy wraz z uczestnikiem do: miejsca odbywania rehabilitacji, miejsca zamieszkania, placówek służby zdrowia, urzędów, instytucji użytku publicznego, na spotkania ze znajomymi, rodziną, itp. i z powrotem;
• wsparcie w pokonywaniu barier architektonicznych;
• wsparcie w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego i samoobsługowych, w tym utrzymaniu higieny osobistej i czynnościach pielęgnacyjnych (zgodnie z Kartą zakresu czynności).

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • umiejętność posługiwania się jęz.migowym
  • język migowy

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : Praca dodatkowa w wymiarze 6 godz. tygodniowo, głównie popołudnia i weekendy, stawka brutto za godzinę pracy- 40,50 zł oraz zwrot kosztów przejazdów i wyjść kulturalnych i sportowych. Wymagana umiejętność posługiwania się językiem migowym.

Miejsce pracy: Gdańska 1, 11-300 Biskupiec, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia