eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Katowice › Recepcjonista / Recepcjonistka

Kto szuka:

Medicover Stomatologia

Stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Lokalizacja:

Katowice, ul. Żelazna 4

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • dbanie o doświadczenia pacjenta,
  • rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty,
  • promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dołącz do nas jeśli:
  • lubisz pracę z ludźmi i z każdym znajdziesz „wspólny język”,
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (ok. 30% naszych pacjentów jest anglojęzycznych),
  • posiadasz umiejętności sprzedażowe,
  • lubisz pracować na jasno określonych celach,
  • jesteś osobą odpowiedzialną, podejmującą inicjatywę i dobrze organizującą własną pracę,
  • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta lub pacjenta (mile widziane).

Firma oferuje:

Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:
  • umowę o pracę na pełen etat oraz elastyczny grafik (praca zmianowa, również w soboty)
  • możliwość rozwoju oraz ciągłe wsparcie szkoleniowe
  • codzienne wsparcie zespołu, w którym panuje miła atmosfera
  • możliwość zdobycia cennego, zawodowego doświadczenia, które sprawi, że środowisko biznesowe nie będzie miało przed Tobą tajemnic
  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp do platformy benefitowej i zakupowej Medicover Benefits (m.in. dofinansowanie biletów do kina i teatru, karty sportowej, zniżki na różne produkty i usługi, krótkoterminowy wynajem samochodów), grupowe ubezpieczenie NNW, możliwość zakupu  i uczestnictwa w programie dobrowolnego ubezpieczenia na życie oraz zniżki na usługi oferowane przez spółki Medicover.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Medicover Stomatologia

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja