Kto szuka:

Wendre Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technik IT

Lokalizacja:

Kostrzyn nad Odrą

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Wsparcie użytkownika końcowego – wsparcie z drukarkami , urządzeniami peryferyjnymi oraz z stacjami robaczymi wraz z oprogramowaniem stacji roboczej
  • Przygotowanie stacji roboczej dla nowych użytkowników
  • Nadzór nad przeglądami drukarek
  •  Nadzór nad drukarkami etykiet i wszywek nylonowych
  • Nadzór nad skanerami magazynowymi z Windows CE oraz z Androidem
  • Nadzór nad stanem urządzeń peryferyjnych (myszki, klawiatury)
  • Wydawanie urządzeń peryferyjnych i komputerów oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej
  • Zamawianie sprzętu IT
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Zarządzanie dostępem na serwerze plików
  • Instalacja i nadzór nad licencjami pakietu Office
  • Przygotowywanie stanowisk pracy
  • Przygotowywanie infrastruktury sieciowej
  • Tworzenie dokumentacji sieciowej (mapy AP)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Tytuł technika IT bądź studia wyższe na kierunku Informatycznych lub doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata.
  • Znajomość Windows 10/11 oraz pakietu Office 2016 i nowszych
  • Wiedza techniczna o budowie laptopów
  • Wiedza o fizycznej budowie infrastruktury sieciowej IT
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Cierpliwość
  • Umiejętność rozmowy z użytkownikami nie znającymi zagadnień technicznych

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny (motywacyjny system premii, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie obiadów pracowniczych)
  • Pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Stabilne warunki zatrudnienia i niezbędne narzędzia pracy w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość kariery i doskonalenia rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Wendre Poland Sp. z o.o.

branże: Informatyka / Telekomunikacja