PracaOferty pracy Ostrołęka › Ekspert ds. Modelowania Ryzyka Kredytowego

Kto szuka:

CAPITAL SERVICE

Stanowisko:

Ekspert ds. Modelowania Ryzyka Kredytowego

Lokalizacja:

Ostrołęka

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

To stanowisko może być Twoje jeśli:
  • posiadasz praktyczne doświadczenie z zakresu modelowania ryzyka kredytowego
  • posiadasz doświadczenie w budowie modeli scoringowych w branży finansowej (minimum 3 letnie doświadczenie)
  • potrafisz w sposób praktyczny korzystać z pakietów statystycznych (np. biblioteki Python lub R)
  • potrafisz pracować w zasobach złożonych baz danych (SQL)
  • jesteś absolwentem studiów o profilu: matematycznym, statystycznym, ekonomicznym, informatycznym, technicznym
  • chcesz rozwijać się w obszarze analiz ilościowych
  • dodatkowo cechuje Cię:
    • umiejętność samodzielnej pracy
    • dokładność
    • innowacyjne myślenie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Na co dzień będziesz zajmować się:
  • budową i rozwojem modeli oceny scoringowej (kart scoringowych) dla portfela pożyczek detalicznych
  • monitorowaniem działania modeli w ramach okresowej oceny procesu
  • analizowaniem zmian dokonywanych w obszarze modeli i szacowanie ich wpływu
  • przygotowywaniem innych analiz ekonometrycznych i statystycznych związanych z rozwojem narzędzi oceny ryzyka kredytowego
  • analizą danych biznesowych na dużą skalę

Firma oferuje:

Na start oferujemy Ci:

  • oprócz wynagrodzenia zapewniamy stabilne zatrudnienie, nowoczesne narzędzia pracy, nagrody, komfortowe biuro
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w postaci szkoleń, warsztatów i konferencji branżowych,
  • ciekawą pracę i możliwości rozwoju - nowatorskie i prestiżowe projekty, praca z doświadczonym i ambitnym zespołem,
  • pracę w zgranym, otwartym zespole, w którym panuje super atmosfera i wysokie standardy etyczne
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego, karty Medicover sport oraz prywatnej opieki medycznej Medicover

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Technik pomiarowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Technik IT

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: CAPITAL SERVICE

branże: Bankowość / Leasing