PracaOferty pracy Olsztyn › Asystentka Zarządu - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Asystentka Zarządu - rekrutacja online

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Asystentka ZarząduMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Obsługa sekretariatu firmy, asysta Zarządu
  • Organizacja i obsługa spotkań, konferencji, targów
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu realizacji zadań wspierających prowadzenie projektów realizowanych w organizacji
  • Odpowiedzialność i wsparcie marketingu, promocji i wizerunku firmy, marketingu internetowego, social media. Ścisła współpraca w tym zakresie ze sprzedażą i Zarządem firmy
  • Wsparcie działu kadr, procesów HR, onboarding, offboarding pracowników
  • Przygotowywanie, redagowanie umów, pism, dokumentów
  • Przyjmowanie, segregowanie, rozdzielanie  korespondencji przychodzącej
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów między działami w firmie zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Terminowe kompletowanie, opracowywanie, skanowanie oraz przygotowywanie niezbędnych dokumentów dla biura rachunkowego
  • Dbanie o bieżące zapotrzebowanie na artykuły biurowe
  • Sprawowanie pieczy nad kluczami firmowymi, telefonami (ich wydawanie oraz ewidencja),
  • Pomoc przy wprowadzaniu faktur do systemu (w miarę potrzeb)
  • Pomoc przy prowadzeniu rozrachunków z dostawcami i odbiorcami krajowymi i zagranicznymi (w miarę potrzeb)
  • Obsługa operacyjna przelewów krajowych i zagranicznych (w miarę potrzeb)
  • Prowadzenie kasy firmowej (w miarę potrzeb)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, aplikacji biurowych, mediów społecznościowych
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Mile widziany j. angielski na poziomie komunikatywnym
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w prężnie rozwijającej się i stabilnej organizacji
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Benefity
  • Stabilizację zatrudnienia
  • Wsparcie ze strony zespołu i przełożonych
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, brak sztywnych korporacyjnych struktur
  • Wdrożenie i szkolenia
  • Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Administracja biurowa