PracaOferty pracy Dzierżoniów › Ustawiacz Wtryskarek - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Ustawiacz Wtryskarek - rekrutacja online

Lokalizacja:

Dzierżoniów

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Ustawiacz WtryskarekMiejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • ustawianie wtryskarek zgodnie z przygotowaną dokumentacją technologiczną,
  • bieżąca korekta procesu/programu wtrysku w celu uzyskania poprawnej jakości produkowanych wyrobów,
  • przezbrajanie form i zmiana formy na maszynach wtryskowych,
  • ustawianie parametrów, korekta ustawień podczas procesu technologicznego,
  • znajomość procesu i technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • znajomość procesu i technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • otwartość na nową wiedzę,
  • odwaga w podejmowaniu decyzji, komunikatywność.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie (lider na rynku w branży)
  • Międzynarodowe struktury
  • Bardzo dobre wynagrodzenie, premie i dodatki
  • Benefity
  • Dużą samodzielność działania i realny wpływ na biznes
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i kursy
  • Praca w sympatycznym, stabilnym i zgranym się zespole specjalistów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Inne / Pozostałe