PracaOferty pracy Piaseczno › Samodzielny Księgowy - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Samodzielny Księgowy - rekrutacja online

Lokalizacja:

Piaseczno

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Samodzielny KsięgowyMiejsce pracy: Piaseczno

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT
  • Kontrola dokumentów pod względem rachunkowym i formalnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Praktyczna wiedza z zakresu księgowości, ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • Doświadczenie we współpracy z audytorem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku min. 3lata
  • Znajomość Ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych
  • Doświadczenie we współpracy z biurem rachunkowym oraz kontrolerem finansowym - mile widziane
  • Umiejętność obsługi programu Comarch ERP Optima - mile widziane
  • Znajomość specyfiki pracy w branży budowlanej - mile widziane
  • Duża samodzielność działania i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (w zależności od preferencji kandydata)
  • Benefity
  • Możliwość częściowej pracy hybrydowej po okresie wdrożenia
  • Bardzo dobrą, partnerską i otwarta atmosferę pracy, brak korporacyjnych struktur
  • Realną możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Duże wsparcie ze strony zaangażowanego zespołu
  • Nowoczesne narzędzia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Finanse