PracaOferty pracy Nowa Sól › Inżynier instalacji sanitarnych

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Inżynier instalacji sanitarnych

Lokalizacja:

Nowa Sól

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • nadzorowanie i koordynacja robót prowadzonych na terenie budowy
  • kontrola przebiegu prac zgodnie z założeniami harmonogramu
  • współpraca z podwykonawcami oraz doglądanie ich prac
  • sporządzanie dokumentacji technicznej
  • raportowanie postępów prac

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Środowiska)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość branży w zakresie instalacji sanitarnych
  • umiejętność przygotowywania dokumentacji technicznej
  • dokładność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań
  • znajomość oprogramowania: AUTOCAD, MS OFFICE
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie Generalnego Wykonawcy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • prywatne ubezpieczenie pracownicze

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura