eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Kierownik techniczny obiektu

Kto szuka:

STRABAG PFS

Stanowisko:

Kierownik techniczny obiektu

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • nadzór przebiegiem procesów operacyjnych w Spółce w zakresie utrzymania jakości obsługi, zgodności realizacji usługi z umową, wsparcia operacyjnego i technicznego w powierzonym obszarze ( branża FM)
  • zarządzanie zespołem pracowników - koordynowanie, egzekwowanie wydanych poleceń, motywowanie do pracy, współpraca w zakresie PPM, budżetów, CAPEX, OPEX
  • budowanie zespołu technicznego poprzez rekrutację, zatrudnienie, rozliczenia czasu pracy, opracowywanie grafików pracy
  • optymalizacja działań podwykonawców w powierzonym obszarze wraz z zapewnieniem właściwej współpracy pomiędzy działami
  • utrzymywanie dobrych relacji z właścicielem obiektu i zapewnienie wysokiego standardu świadczonych prac
  • rozliczenia finansowe wynikające z realizacji umów, zleceń oraz ponoszonych kosztów stałych
  • raportowanie z wykonanych działań, raportowanie miesięczne, rozliczenia mediów najemców, analizy zużyć
  • wskazywanie rozwiązań, propozycji modernizacji technicznych instalacji oraz ustosunkowywanie się do oczekiwań zarządcy nieruchomości oraz najemców

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe z zakresu utrzymania technicznego i zarządzania nieruchomościami branży FM
  • doświadczenia na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu zespołem dedykowanym dla nieruchomości
  • kreatywność, innowacyjność i inicjatywa w prowadzeniu projektów
  • umiejętność skróconego kosztorysowania, czytania i analizy rysunków technicznych
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, w tym terminologii technicznej z zakresu nieruchomości
  • zaangażowanie, samodzielność
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • stanowisko z potencjałem rozwoju w organizacji
  • opieka zdrowotna, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport
  • ciekawa, pełna wyzwań praca

Firma oferuje:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.