PracaOferty pracy › Pracownik utrzymania torów / Pomocnik spawacza

Kto szuka:

LWZ Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik utrzymania torów / Pomocnik spawacza

Lokalizacja:

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić:
  • Pracować na torach kolejowych i tramwajowych w całej Polsce.
  • Wykonywać zadania spawalnicze, w tym spawanie termitowe i zgrzewanie szyn.
  • Brać udział w delegacjach służbowych, dbając o najwyższą jakość wykonanych prac.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy?
  • Pełnej dyspozycyjności i sumienności.
  • Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Co oferujemy w zamian?
  • Umowę o pracę.
  • Pakiet socjalny, w tym opieka medyczna i ubezpieczenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia certyfikatów spawalniczych.
  • Stabilną współpracę z renomowanym przedsiębiorstwem w branży kolejowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: LWZ Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna