PracaOferty pracy Lublin › PODINSPEKTOR W DZIALE LOKALI UŻYTKOWYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PODINSPEKTOR W DZIALE LOKALI UŻYTKOWYCH

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1683

Obowiązki:

1. Obsługa lokali użytkowych pod względem eksploatacyjnym wraz ze sporządzaniem stosownejdokumentacji dotyczącej najmu.
2. Prowadzenie rejestrów, wykazów i wymaganej sprawozdawczości w zakresie obejmującym Dział Lokali Użytkowych.
3. Ocena, kwalifikowanie i rozliczanie koniecznych remontów lokali użytkowych i garaży wykonanych przez najemcę.
4. Rozliczanie świadczeń w lokalach użytkowych i garażach.
5. Prowadzenie spraw związanych z wynajmem powierzchni i terenów pod reklamy.
6. Dokonywanie bieżącej kontroli lokali pod względem przestrzegania warunków umowy.
7. Udział w pracach Komisji Przetargowej prowadzącej przetargi na oddanie najmu lokali użytkowych i garaży
8. Współpraca z Urzędem Miasta oraz innymi urzędami i administratorami, zarządcami wspólnot mieszkaniowych w zakresie prowadzenia spraw.
9. Obsługa interesantów i powierzonej korespondencji

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne:1. Wykształcenie wyższe.2. Znajomość Ustawy o gospodarce nieruchomościami3. Znajomość ustawy o własności lokali.4. Znajomość ustawy o pracownikach samorządowych.5. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.6. Posiadanie obywatelstwa polskiego.7. Niekaralność za przestępstwo popełnione z winy umyślnej.8. Brak prawomocnego wyroku sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.9. Posiadania stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na stanowisku podinspektora wDziale Lokali Użytkowych.10. Obsługa komputera w środowisku Windows (Word, Excel) w stopniu bardzo dobrym.Wymagania dodatkowe:Praktyczna znajomość programu kosztorysowego NORMAPożądane cechy osobowe:1. Odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.2. Planowanie i organizowanie pracy własnej.3. Bezkonfliktowość i samodzielność w realizacji zadań.4. Gotowość do podnoszenia kwalifikacji.SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE NABORU ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE BIP ZNK W LUBLINIE

Miejsce pracy: GRODZKA 12, 20-112 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE NABORU ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE BIP ZNK W LUBLINIE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia