eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kazimierz › WARTOWNIK- PRZEWODNIK PSA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

WARTOWNIK- PRZEWODNIK PSA

Lokalizacja:

Kazimierz

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1006

Obowiązki:

Praca w oddziale Wart Cywilnych w Składzie Dębogórze. Dokładna znajomość przepisów o ochronie tajemnicy w Siłach Zbrojnych RP oraz przestrzeganie obowiązków wynikających z regulaminu OWC, tabeli posterunków i innych dokumentów normujących tok pełnienia służby ochronnej, a w szczególności prawa użycia broni, obowiązków wartownika na posterunku, zasad zatrzymywania osób zbliżających sie do posterunku praz praw wartownika na posterunku: Zapewnienie bezpieczeństwa życia, zdrowia i nietykalności osobistej osób powierzonych ochronie; Strzeżenie przed kradzieżą, zniszczeniem lub uszkodzeniem powierzonego mienia wojskowego oraz zapobieganie przestępstwom i wykroczeniom przeciwko mieniu a także przeciwdziałanie powstawaniu szkody wynikających z tych zdarzeń. Patrolowanie z psem służbowym terenów jednostki zgodnie z planem ochrony. Szkolenie psów i utrzymywanie ich w stałej gotowości

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane zaświadczenie potwierdzające wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Posiadanie "Legitymacji osoby dopuszczonej do posiadania broni" (karabinki samoczynne o kalibrze od 5,45 mm do 7,62 mm), aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne. Przeszkolenie w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia. List motywacyjny , CV należy składać osobiście w siedzibie pracodawcy w m. Dębogórze. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 261 267 818.Dobowy wymiar czasu pracy do 24 godzin. Zatrudniene na okres próbny 3 miesiące.

Miejsce pracy: Kwietniowa 45, 84-230 Kazimierz, powiat: pucki, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: - CV (życiorys)- list motywacyjny (wniosek o zatrudnienie). Dokumenty aplikacyjne winny być opatrzone klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zatrudniania.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż