PracaOferty pracy Głowno › Specjalista ds. Zaopatrzenia w firmie odzieżowej z j. angielskim

Kto szuka:

Fashiontex Group Sp. z o.o. Sp. k

Specjalista ds. Zaopatrzenia w firmie odzieżowej z j. angielskim

Lokalizacja:

Głowno, Blisko przystanku autobusowego Łódź - Głowno

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy osoby na stanowisko młodszego specjalisty ds. zaopatrzenia w firmie produkcyjno handlowej zajmującej się produkcją bielizny damskiej.

Zakres obowiązków:
  • kontakt z dostawcami zagranicznymi i realizacja zakupów
  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez zaopatrywanie w potrzebny surowiec na czas, z różnych części świata
  • płynne zmiany i szybkie domówienia surowca
  • planowanie dostaw surowców
  • obliczanie zapotrzebowania surowcowego do planowanej produkcji
  • płynna współpraca z działem produkcji, planowanie produkcji pod kątem zaopatrzenia w surowiec, informowanie o zmianach w terminach dostaw.
  • kontakt z zagranicznymi dostawcami
  • planowanie zużycia surowca zalegającego w magazynach wewnętrznych
  • dodatkowe czynności związane z gospodarowaniem surowca np. poszukiwanie zbytu na stokowe ilości surowca, współtworzenie kart kolorystycznych.
  • Współpraca z producentami zagranicznymi, zaopatrywanie wszystkich linii produkcyjnych w niezbędny surowiec

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • biegła znajomość j. angielskiego w mowie oraz piśmie
  • chęć do wprowadzania zmian i dużego zaangażowania w pracę
  • dokładność w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • znajomość obsługi programów Office - szczególnie Excel
  • umiejętności organizacyjne oraz umiejętności organizacji pracy w czasie
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

Oferujemy
  • umowę o pracę na pełen etat
  • pewną pracę, pełną wyzwań w firmie z 30-letnim stażem na rynku polskim oraz międzynarodowym
  • możliwość aktywnego udziału we wdrażaniu procesów podnoszących efektywność pracy
  • pracę stacjonarną w biurze położonym w Głownie 95-015
  • podane wynagrodzenie to kwota brutto.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Fashiontex Group Sp. z o.o. Sp. k

branże: Logistyka / Transport / Zakupy