PracaOferty pracy Łozienica › Team Leader / Lider Zespołu Magazynowego

Kto szuka:

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Team Leader / Lider Zespołu Magazynowego

Lokalizacja:

Łozienica

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

TWOJA ROLA

Zarządzanie zespołem i nadzór nad realizowaniem zadań przez pracowników zgodnie z wyznaczonymi celami dla danego działu, osiąganie pożądanego poziomu KPI wynikających z dokumentów operacyjnych, angażowanie grupy roboczej do realizacji celów CEVA, dążenia do ciągłego doskonalenia i poprawy efektywności, poszanowania otoczenia, gwarantowanie aby procedury dotyczące operacji w magazynie były stosowane i realizowane przez całą załogę magazynu.

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY
  • organizacja pracy zespołu;
  • koordynowanie pracy zespołu;
  • nadzór nad realizacją założonego planu przyjęć/wysyłek zgodnie z wymaganiami klienta;
  • wdrażanie i szkolenie nowo zatrudnionych pracowników;
  • sprawowanie nadzoru pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP i ppoż.;
  • uzupełnianie ewidencji czasu pracy podległych pracowników;
  • ocena pracowników, przekazywanie informacji zwrotnej, motywowanie;
  • Wdrażanie i ocena dziennych norm dotyczących wydajności pracy;
  • Monitorowanie zgodności standardów w procesach magazynowych;
  • Bieżące raportowanie zagrożeń do przełożonego;
  • Sporządzanie raportów KPI podległych pracowników.

Wymagania stawiane pracownikowi:

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 1 rok);
  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;
  • Znajomość zasad BHP i ppoż.;
  • Doświadczenie w pracy z Pakietem Office;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Umiejętność planowania pracy własnej oraz podległego zespołu;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i umiejętność komunikowania się;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Firma oferuje:

OFERUJEMY
  • Samodzielne stanowisko pełne ciekawych wyzwań;
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Realną możliwość rozwoju;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy