PracaOferty pracy Grodzisk Mazowiecki › Specjalista ds. kosztorysowania magazynów energii

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Specjalista ds. kosztorysowania magazynów energii

Lokalizacja:

Grodzisk Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • aktywne wspieranie działu sprzedaży / handlowców w zakresie kosztorysowania projektów dla komercyjnych / przemysłowych magazynów energii,
  • prowadzenie wstępnej selekcji technicznej wykonalności projektów - doboru komponentów oraz technologii montażu,
  • kosztorysowania projektów na podstawie danych zebranych przez dział handlowy,
  • aktywny udział w procesie doskonalenia narzędzi do kosztorysowania,
  • aktualizacja baz danych w zakresie kosztów i dostępności komponentów,
  • współpraca z działem księgowym i logistyką,
  • raportowanie wyników pracy poprzez dedykowany system CRM.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • wykształcenie o profilu elektrycznym/elektronicznym lub adekwatna wiedza poparta doświadczeniem zawodowym, mile widziani studenci.
  • nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i nowych możliwości,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • umiejętność negocjacji,
  • zdolność organizacji i komunikacji,
  • dokładność i systematyczność.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • możliwość działania w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • praca zdalna,
  • system premiowania uzależniony od efektów pracy,
  • ¼ etatu, kontrakt B2B, bądź umowa cywilnoprawna,
  • przyjazną atmosferę,
  • zapewniamy rozwój i możliwość pracy zarówno z projektami dedykowanymi dla klienta indywidualnego oraz dla klientów przemysłowych (wielkoskalowe systemy magazynowania energii), spółdzielni mieszkaniowych oraz operatorów energetycznych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura