eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niepruszewo › Magazynier

Kto szuka:

Praca.pl

Stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja:

Niepruszewo

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie materiałów (folia/papier) dla potrzeb produkcji
  • Skanowanie i przyjmowanie wyrobów gotowych do magazynu
  • Rozładunki/załadunki towarów zgodnie z procedurami
  • Kontrola zgodności towarów z dokumentacją
  • Kompletacja zamówień do wysyłki
  • Zarządzanie logistyką surowców i produktów w obrębie magazynów
  • Etykietowanie i dokumentowanie towarów
  • Koordynacja przepakowań i dostaw
  • Weryfikacja materiałów pod kątem certyfikacji (FSC)
  • Raportowanie niezgodności bezpośrednio do Lidera

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • Co najmniej zawodowego wykształcenia
  • Zaangażowania i chęci do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i odpowiedzialnego podejścia do obowiązków
  • Uprawnień UDT kategorii II i praktyki w obsłudze wózka widłowego
  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Karta Multisport
  • Świąteczne karty przedpłacone
  • Pakiet medyczny PZU i korzystne ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie posiłków i wypoczynku dla Twoich dzieci
  • Wspólne eventy – pikniki, wyjazdy integracyjne
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach
  • Parking dla Twojego auta bez żadnych opłat
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych (ZFŚS)
  • Angażujemy się w akcje społeczne – bądźmy razem odpowiedzialni!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Logistyka / Transport / Zakupy