PracaOferty pracy Wrocław › Ekspert / Ekspertka ds. systemów motywacyjnych i analiz HR

Kto szuka:

Santander Consumer Bank S.A.

Stanowisko:

Ekspert / Ekspertka ds. systemów motywacyjnych i analiz HR

Lokalizacja:

Wrocław, Fabryczna, ul. Legnicka 48b

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tak pracujemy:
  • Wynagrodzenia, raporty, analizy, benefity – to nasze tematy. Tworzymy 4-osobowy zgrany zespół. Czuwamy nad luką płacową (która systematycznie się obniża).
  • Nadzorujemy i realizujemy procesy premiowe premie na kwoty kilkadziesiąt milionów zł rocznie.
  • Wspieramy managerów w procesowaniu awansów, a także przypominamy o powodach do świętowania, ponieważ „obsługujemy" jubileusze i nagrody.
  • W minionym roku przygotowaliśmy ponad 900 raportów, w tym 200 analiz ad-hoc.
  • Metodologia: Kanban
  • Zespół: analitycy HR + manager – łącznie 4 osoby
Twój zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie analiz, raportów i rekomendacji dotyczących wynagrodzeń (finansowych i pozafinansowych) dla Zarządu i wewnętrznych klientów biznesowych
  • Przygotowanie analiz, raportów i prezentacji HR (np. luka płacowa, urlopy dla różnych grup odbiorców: KNF, Zarząd Właściciel, Grupa)
  • Przygotowanie procesów przeglądu wynagrodzeń oraz procesów oceny rocznej
  • Udział w nadzorze nad regulaminami premiowymi Banku
  • Identyfikacja Material Risk Takers
  • Prowadzenie procesów premiowych, w tym premii odroczonych/akcji
  • Aktualizowanie polityk wynagradzania zgodnie z obowiązującym prawem polskim i dyrektywami UE.
  • Legislacja polityk, regulaminów i innych dokumentów wewnętrznych
  • Wartościowanie stanowisk pracy wg metodologii Korn Ferry
  • Przygotowywanie danych do raportów płacowych
  • Udział w kontrolach i inspekcjach audytorów oraz KNF w obszarze wynagrodzeń
  • Poszukiwanie i zgłaszanie rozwiązań i propozycji w zakresie systemu wynagrodzeń
  • Ścisła współpraca z obszarami w dziale HR odpowiedzialnymi m.in. za rekrutację, szkolenia i rozwój oraz procesy kadrowo-płacowe i innymi departamentami

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Preferowane doświadczenie w sektorze bankowym/finansowym w dużej organizacji
  • Doświadczenie w obszarze analizy wynagrodzeń, wartościowania stanowisk, modelowania systemów wynagrodzeń i benefitów
  • Biegła znajomość MS Excel
  • Doświadczenie pracy z dokumentami prawnymi (ustawy, wytyczne regulaminy, polityki)
  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy z danymi poufnymi
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywanych zadaniach
  • Nastawienie na współpracę zespołową i z innymi działami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Znajomość języka polskiego na poziomie native
Mile widziane:
  • Power BI, Power Query, VBA
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, finansów, ekonomii

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Długofalową współpracę i różnorodne projekty
  • Dodatkowe składniki wynagrodzenia: m.in. premia roczna
  • Dostęp do wiedzy no limit- wewnętrzna strefa wymiany wiedzy, platforma szkoleniowa Dojo z dostępem do szkoleń na LinkedIn Learning, IBM oraz O’Reilly, program mentoringowy, konkursy, webinary i podcasty eksperckie
  • Kursy języka angielskiego i innych
  • Prywatną opiekę medyczną- Medicover
  • Elastyczne systemy czasu pracy nastawione na zachowanie równowagi życia zawodowego i prywatnego
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym: częściowo z domu, częściowo z biura
  • Program Buddy- wdrożenie u nas jest super
  • Program Poleceń Pracowniczych z możliwością otrzymania nagrody finansowej za skuteczne polecenie
  • Platforma psychologiczna- zawsze masz z kim porozmawiać
  • Tu możesz być sobą - jesteśmy Bankiem bez barier, wysokie poczucie różnorodności i inkluzywności nas wyróżnia
  • Prosty język to nasz przyjaciel
  • Przyjazną atmosferę w pracy, imprezy integracyjne i spotkania team-buildingowe, chodzimy również po górach
  • Przestrzeń dla Ciebie- pięknie wyposażone biuro i strefa relaksu
Benefity:
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna.
  • dofinansowanie do języków obcych
  • dostęp do szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • praca hybrydowa
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na usługi firmowe
  • integracje!
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • kawa, herbata
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • program rekomendacji
  • preferencyjne pożyczki

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Santander Consumer Bank S.A.

branże: HR