eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Grodzisk Mazowiecki › Operator produkcji

Kto szuka:

Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator produkcji

Lokalizacja:

Grodzisk Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa urządzeń produkcyjnych i pomocniczych,
  • bezpośrednia kontrola przebiegu procesów produkcyjnych,
  • czyszczenie pomieszczeń, urządzeń i sprzętu pomocniczego,
  • prowadzenie procesów wytwórczych i kontrolnych zgodnie z obowiązującą dokumentacją.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • zaświadczenie o niestwierdzonym nosicielstwie chorób zakaźnych,
  • doświadczenie w obsłudze urządzeń produkcyjnych i wypełnianiu dokumentacji produkcyjnej,
  • sumienność, rzetelność, dokładność, odpowiedzialność, punktualność, umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy 2-3 zmianowej.
Mile widziane:
  • doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym lub spożywczym,
  • znajomość procesów wytwórczych.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży farmaceutycznej,
  • premie operacyjne (miesięczne) uzależnione od realizacji zadań,
  • dodatek do pracy w nocy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie za pracę w nadgodzinach,
  • dbałość o Twoje zdrowie i kondycję: prywatna opieka medyczna dostępna po 3-cim miesiącu pracy, karta Multisport, ubezpieczenie na życie,
  • bezpłatny parking dla Pracowników,
  • wygodną lokalizację miejsca pracy (blisko pociągów podmiejskich),
  • Program Rekomendacji Pracowników,
  • dodatkowe świadczenia socjalne, jak dopłata do biletów miesięcznych komunikacji publicznej, wczasy pod gruszą, bilety na imprezy kulturalne, artystyczne lub rozrywkowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł