PracaOferty pracy Grodzisk Mazowiecki › Starszy Specjalista ds. rejestracji leków

Kto szuka:

Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Starszy Specjalista ds. rejestracji leków

Lokalizacja:

Grodzisk Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • organizacja, nadzór i koordynacja zagadnień w ramach prowadzonych projektów,
  • współpraca w zakresie wykonywanych zadań z właściwymi strukturami firmy w ramach grupy Gedeon Richter,
  • opiniowanie wniosków o dokonanie zmiany porejestracyjnej inicjowanych przez lokalne struktury dla wskazanych produktów leczniczych,
  • bieżąca archiwizacja dokumentacji rejestracyjnej oraz zobowiązań składanych w imieniu MAH,
  • bieżące śledzenie uregulowań prawnych i wytycznych w zakresie procedur rejestracyjnych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe w obszarze life science;
  • 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze rejestracji leków i/lub z dokumentacją rejestracyjną;
  • znajomość struktury i zawartości CTD i eCTD;
  • znajomość prawa farmaceutycznego, a w szczególności znajomość wymagań w zakresie procedur rejestracyjnych dla produktów leczniczych;
  • nastawienie na jakość i terminowość w wykonywaniu zadań, dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność współpracy w zespole, otwartość na zmiany;
  • umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku;
  • zdolności negocjacyjne zarówno w kontaktach wewnętrznych, jak i z partnerami na zewnątrz organizacji;
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w języku angielskim (B2).

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • możliwość pełnienia roli Submission Managera, polegającej na koordynowaniu przydzielonych projektów w ramach grupy Gedeon Richter;
  • dogodną lokalizację miejsca pracy oraz możliwość pracy z systemie Home Office w szerokim zakresie
  • ciekawą pracę w zgranym i wspierającym się zespole;
  • premie półroczne zależne od realizacji indywidualnych celów biznesowych,
  • ciekawe szkolenia zawodowe, językowe oraz interpersonalne,
  • opiekę medyczną, kartę Multisport oraz różnorodny pakiet innych świadczeń dodatkowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Operator produkcji Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Operator pakowania

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja