PracaOferty pracy Grodzisk Mazowiecki › Mechanik Utrzymania Ruchu

Kto szuka:

Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja:

Grodzisk Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • przezbrajanie linii produkcyjnych,
  • konserwacja bieżąca oraz dbałość o dobry stan techniczny urządzeń,
  • usuwanie awarii i usterek, utrzymanie urządzeń w stałej zdolności produkcyjnej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne, preferowane wykształcenie mechanika i budowa maszyn lub mechatronika,
  • doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu lub w dziale produkcyjnym,
  • umiejętność obsługi komputera i posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • zdolności analityczne – umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobre umiejętności komunikacyjne i kooperacyjne,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Mile widziane:
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży farmaceutycznej,
  • premie operacyjne (miesięczne) uzależnione od realizacji zadań,
  • dodatek do pracy w nocy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie za pracę w nadgodzinach,
  • dbałość o Twoje zdrowie i kondycję: prywatna opieka medyczna dostępna po 3-cim miesięcy pracy, karta Multisport, ubezpieczenie na życie,
  • bezpłatny parking dla Pracowników,
  • wygodną lokalizację miejsca pracy (blisko pociągów podmiejskich),
  • Program Rekomendacji Pracowników,
  • dodatkowe świadczenia socjalne, jak dopłata do biletów miesięcznych komunikacji publicznej, wczasy pod gruszą, bilety na imprezy kulturalne, artystyczne lub rozrywkowe itp.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kontroler Jakości Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Operator produkcji

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-01

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł