PracaOferty pracy Rzeszów › REALIZATOR FILMU WIDEO (WIDEOFILMOWIEC)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

REALIZATOR FILMU WIDEO (WIDEOFILMOWIEC)

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2791

Obowiązki:

- Obsługiwanbie kamer oraz urządzeń zapisu obrazu i dźwięku
- poprawianie jasności/kontrastu/nasycenia filmu wideo w razie potrzeby
- montaż obrazu oraz dżwięku
- obsługa urządzeń podstawowych i towarzyszących tj. odtwarzacz, rekorder, komputer, mikser wizyjny
- dodawanie/wykonywanie czołówki
- praca jednozmianowa 8.00-16.00

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania:wykształcenie bez wymagańumiejętność montażu nagranego obrazu oraz dźwiękuumiejętność manipulacji światłem w celu uzyskania pożądanego efektu wizualnegozdolność do składania nagranych materiałów w spójną całość za pomocą programu do montażuumiejętność obsługi kamery oraz urządzeń podstawowych i towarzyszących takich jak odtwarzacz, rekoder, komputer, mikser wizyjnyPRACODAWCA PRZESZKOLI PRACOWNIKA W PRZYPADKU NIE POSIADANIA UMIEJĘTNOŚCI MONTAŻU NAGRANEGO OBRAZU ORAZ DŹWIĘKU Oferta pracy skierowana do osób zamieszkałych na terenie powiatu rzeszowskiego w ramach programu:Program aktywizacji zawodowej bezrobotnych w regionach wysokiego bezrobocia" dot. powiatu ziemskiego (powiat rzeszowski)

Miejsce pracy: TADEUSZA REJTANA 20/A, 35-310 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA WOŹNA Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA PRACE GOSPODARCZE (NR 1844)

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia