PracaOferty pracy FrancjaZbrojarz, praca od zaraz, darmowe zakwaterowanie

Kto szuka:

LAMBDA S.A.

Stanowisko:

Zbrojarz, praca od zaraz, darmowe zakwaterowanie

Lokalizacja:

Francja, Grenoble

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji i Niemczech.

Wykonujemy przedsięwzięcia w zakresie robót żelbetowych, wykończeniowych oraz izolacyjnych. Realizujemy duże i ciekawe kontrakty np. tunele, mosty, stacje metra czy oczyszczalnie. Znane na świecie projekt, które tworzyliśmy to m.in: tunel pod skocznią w Innsbrucku, elektrownia atomowa w Olkiluoto, stacje metra w Helsinkach i Sztokholmie, Centrum badawcze CERN w Genewie, linia szybkich kolei TGV we Francji oraz tunele pod Alpami francuskimi. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zbrojarz

Miejsce pracy: Francja-Grenoble (Saint Jean de Maurienne)

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie konstrukcji stalowych, zbrojenia, szkielety, siatki zbrojeniowe,
  • Przygotowanie konstrukcji betonowych i żelbetowych,
  • Budowa linii szybkiej kolei na odcinku Lyon (Francja) - Turyn (Włochy).

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracach zbrojarskich,
  • Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego,
  • Umiejętność kręcenia długimi cęgami (wymóg konieczny).

Mile widziane:

  • Uprawnienia na zwyżki.

Gwarantujemy:

  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu za granicę,
  • Bezpłatne zakwaterowanie: mieszkanie/dom w wysokim standardzie (pokoje dwuosobowe, Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv),
  • Codzienny transport na budowę i z powrotem,
  • Narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Polską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (11,50-14,50 euro na rękę/h).
  • Możliwość otrzymania zaliczki w pierwszym miesiącu pracy,
  • Wynagrodzenie uzależnione doświadczeniem.

Zatrudniamy również obywateli Ukrainy pod warunkiem posiadania Karty stałego pobytu lub statusu rezydenta długoterminowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: LAMBDA S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.