PracaOferty pracy Boxtel / HolandiaPRACOWNIK PRODUKCJI I MONTAŻU PRODUKTÓW DŹWIĘKOWYCH I OŚWIETLENIOWYCH

Kto szuka:

E&A Sp. z o.o.

PRACOWNIK PRODUKCJI I MONTAŻU PRODUKTÓW DŹWIĘKOWYCH I OŚWIETLENIOWYCH

Lokalizacja:

Boxtel / Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma MAGIC FX powstała w 1995 roku i jest międzynarodowym liderem na rynku efektów specjalnych w branży eventowej i festiwalowej! Pod marką MAGICFX® firma opracowuje i produkuje szeroką gamę produktów z efektami specjalnymi. Siedziba firmy znajduje się w Boxtel i produkuje m.in. konfetti, maszyny do ognia, maszyny do baniek mydlanych i wiele innych spektakularnych produktów, które są wykorzystywane przez użytkowników na największych imprezach i festiwalach.

Zakres obowiązków:

  • montaż i składanie lamp, reflektorów oraz innych urządzeń świetlno-dźwiekowych służacych do efektów specjalnych wykorzystywanych  m.in. przy obsłudze festiwali
  • rozładunek/załadunek kontenerów
  • praca odbywa się na hali produkcyjnej

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową 14,35 € brutto/h z dodatkiem wakacyjnym 8,33% dochodów brutto i urlopowym 10,92% dochodów brutto (dot. godzin podstawowych)
  • - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
    - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych (wysokosc rezerwy na poczet dni urlopu dla pracowników wakacyjnych ze statusem ucznia/studenta bedzie wynosila 8,26%)
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  •  znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  •  mile widziane prawo jazdy kat. B
  •  możliwość podjęcia stałej współpracy
  •  mile widziane zdolności manualne
  • zainteresowania nowoczesną technologią specjalną (świetlną i dźwiękową).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: E&A Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.