PracaOferty pracy Holandia › Wyładunek kontenerów w Born - bez języka angielskiego i doświadczenia

Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

Wyładunek kontenerów w Born - bez języka angielskiego i doświadczenia

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

TA OFERTA NIE WYMAGA ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH ANI DOŚWIADCZENIA!

Zadania na tym stanowisku:

Atrakcyjna oferta pracy z dobrą stawką godzinową, jedną zmianą i przystępnymi godzinami pracy (06:00 – 15:00)! Pracując w tej firmie będziesz odpowiedzialny za rozładunek kontenerów. Paczki, którymi się będziesz zajmować ważą średnio w okolicach od 5 do 10 kg.

Firma, w której będziesz pracować:

De Boer Transport to firma rodzinna, działająca już w trzecim pokoleniu, posiadająca oddziały w Holandii, Francji, Polsce i Chinach. Rozpoczęła swoją działalność od prostego transportu towarów z punktu A do B. Aktualnie jest ekspertem w projektowaniu inteligentnych procesów logistycznych. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Born.

Miejsce pracy: Holandia, Born

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od €13,68 brutto/h + dodatki (w sumie z dodatkami możesz zarobić nawet €16,14 brutto/h)
  • Pracę na jedną zmianę pon.-pt. od 6:00-15:00
  • W wysokim sezonie możliwa praca w weekendy, dzięki czemu zarobisz jeszcze więcej!
  • Dzienny dodatek dla kierowców 5 EUR
  • Zorganizowane zakwaterowanie zgodne z SNF
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Transport do pracy
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich.

Wymagania:

  • NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBYCH
  • Sprawność fizyczna
  • Motywacja do pracy
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna