PracaOferty pracy Siekierczyn › Kierownik Sprzedaży Części Zamiennych - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Kierownik Sprzedaży Części Zamiennych - rekrutacja online

Lokalizacja:

Siekierczyn

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta, jednego z najbardziej znanych dealerów maszyn rolniczych na Dolnym Śląsku, poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownika Sprzedaży Części Zamiennych. Firma stale rozwija się produktowo, oferuje marki własne, jest laureatem nagród min. Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy, Gazele Biznesu.

Kierownik Sprzedaży Części ZamiennychMiejsce pracy: Siekierczyn

Zadania:

  • Zarządzanie pracownikami Działu Sprzedaży Części Zamiennych (sklep stacjonarny, e-commerce, handlowcy mobilni)
  • Doskonalenie polityki sprzedaży części zamiennych
  • Identyfikacja nowych możliwości biznesowych
  • Sporządzanie i kontrola budżetu działu
  • Realizacja celów zakupowych i sprzedażowych
  • Nadzór nad stanami magazynowymi

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub zbliżonym
  • Umiejętność doskonalenia polityki sprzedaży dla danych linii biznesowych
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Dotrzymywanie terminów
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie z branży maszyn/ agro lub motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Praca w mocno prosperującej branży oraz stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia w kraju i za granicą, możliwość rozwoju zawodowego
  • Dobra atmosfera pracy w zgranym zespole
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy i inne niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Sprzedaż