PracaOferty pracy okolice Berlina › Technik lakiernik samochodowy

Kto szuka:

PolProtec Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technik lakiernik samochodowy

Lokalizacja:

okolice Berlina, Magdeburga, Munster

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie karoserii do lakierowania (szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie).
  • Lakierowanie natryskowe, głównie lakiery wodne.
  • Polerowanie lakierowanych elementów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość technik lakierniczych i obsługa sprzętu.
  • Precyzyjność i dokładność wykonywanej pracy.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 20 euro brutto/h.
  • Płatny urlop oraz program premiowy.
  • Darmowe zakwaterowanie (jednoosobowe pokoje).
  • Dodatki rodzinne, w tym dodatek na dzieci (Kindergeld).
  • Umowa o pracę bez pośredników.
  • Pełny pakiet ubezpieczeń oraz wsparcie socjalne.
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego dla rodziny.
  • Pomoc przy relokacji i formalnościach.
  • Darmowe tłumaczenia dokumentów i dostawanie ubrań roboczych.
  • 24/7 opieka koordynatorów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: PolProtec Polska Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe