eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Asystent kierownika sklepu

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Stanowisko:

Asystent kierownika sklepu

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Grójeckiej 70

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje główne zadania:
  • współpraca z Kierownikiem/Zastępcą Kierownika w zakresie monitorowania obowiązujących standardów obsługi i jakości
  • zadania związane z realizacją planów sprzedażowych przez sklep
  • współpraca w zadaniach związanych z zamówieniami i właściwym zatowarowaniem sklepu,
  • udział w inwentaryzacjach
  • wspieranie Kierownika Sklepu w organizowaniu pracy zespołu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy od Ciebie:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku i/lub znajomość specyfiki handlu detalicznego w branży spożywczej
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • motywacji do pracy oraz nastawienia na realizację celów
  • odpowiedzialności i dyspozycyjności
  • dobrych umiejętności interpersonalnych

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • talony na święta
  • premie sprzedażowe dla Pracowników administracji sklepu
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z realną możliwością rozwoju zawodowego i awansu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

branże: Sprzedaż