PracaOferty pracy › Technik Izolacji Termicznych (możliwość przyuczenia)

Kto szuka:

Praca.pl

Stanowisko:

Technik Izolacji Termicznych (możliwość przyuczenia)

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Montaż/demontaż izolacji termicznych w przemyśle (np. w rafineriach, stoczniach)
  • Wykonywanie izolacji ciepło/zimnochronnych
  • Montaż wełny mineralnej

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • Znajomość technik izolacyjnych
  • Umiejętność wyboru odpowiednich technologii
  • Min. roczne doświadczenie
  • Język angielski/niemiecki będzie atutem
  • Certyfikat SCC/VCA (pomoc w uzyskaniu)
  • Praca zespołowa, brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zdrowotne i emerytalne ubezpieczenie w Polsce
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Premie i bonusy syst. Poleceń
  • Szkolenia, kursy językowe, dodatkowe kwalifikacje
  • Bogaty pakiet socjalny (sport, kultura, wypoczynek, ENEL-MED)
  • Organizacja dojazdu, zakwaterowania
  • Narzędzia pracy i odzież roboczą

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Pracownik sortowania Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Księgowa/y

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-16

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Produkcja / Przemysł