eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Księgowa/y

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Księgowa/y

Numer referencyjny:

12801

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się rozwiązaniami oświetleniowymi w kategoriach, takich jak rozwiązania inteligentnego domu, a także odnawialnych źródeł energii, szukamy osoby na stanowisko Księgowej/ego.

Obowiązki:​

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych (faktury kupna, sprzedaży)
  • Kalkulacja i sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie pełnych sprawozdań finansowych na UoR
  • Praca na systemie SAP biznes One
  • Zamykanie miesiąca oraz roku

Oczekiwania:​

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, księgowość, rachunkowość)​
  • Znajomość zasad rachunkowości, doświadczenie w pracy na polskiej ustawie o rachunkowości
  • Doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Chęć rozwoju i samodzielność
  • Komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Pracę w miłej, kameralnej atmosferze (firma zatrudnia 12 osób)
  • Dbałość o relacje i jakość współpracy – filarem firmy jest szacunek
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Księgowość / Audyt